← Vorige pagina
Mogelijk alternatief programma 1e en 2e selectie
09 februari 2021


Mogelijk alternatief programma De Weide 1 & 2.

Nog altijd is niet bekend wanneer, en óf we dit seizoen nog kunnen voetballen.

De KNVB heeft de deadlines bepaald, waarbij in ieder geval duidelijk is wanneer er uiterlijk begonnen moet kunnen worden met trainen en het spelen van wedstrijden. Als deze deadlines niet gehaald worden, zullen er diverse regionale toernooien en competities gespeeld worden. De Weide heeft zich aangesloten bij een initiatief van DESZ uit Zwartsluis, waarbij een kleine competitie opgezet wordt tussen 8 verenigingen, waarbij zowel het 1ste als de 2de selectie deelnemen.

Tegenstanders zijn DESZ, ASC '62, Be Quick '28, ZAC, Vroomshoopse Boys, FC Meppel en d'Olde Veste '54.

Mocht deze competitie gespeeld kunnen worden, is de eerste speeldatum 1 mei.

Onderstaand het document met de volledige planning voor zowel het 1ste als het 2de.

Vanzelfsprekend houden we jullie op de hoogte indien er meer bekend is.

Met sportieve groet,
Dick Treur
Bestuurslid Seniorenvoetbal
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting