← Vorige pagina
Aron Petstra trainer 3e selectie
18 februari 2021


Aron Petstra trainer 3de selectie.

Via dit bericht wil ik, namens het bestuur en de CVZ, Aron Petstra introduceren als trainer van de 3de selectie voor het seizoen 2021/2022.
Na zeer goede, positieve en constructieve gesprekken is gebleken dat qua enthousiasme, voetbalkennis en betrokkenheid bij de Weide, Aron een uitstekende match is met de rest van het team van selectietrainers en overige staf rondom de senioren selectieteams.
Geheel in lijn met structuur voor de heren senioren selecties volgend seizoen, zal het 3de elftal volgend seizoen weer een selectie team zijn, (hierover later meer), en we zijn ervan overtuigd dat Aron, in samenwerking met de overige selectietrainers, de balans zal kunnen brengen tussen prestatie, ontwikkeling en plezier.
Wij wensen Aron heel veel succes en voetbalplezier komend seizoen

Met sportieve groet,
Namens Bestuur en CVZ.
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting