← Vorige pagina
De jeugd speelt weer, GroenWit Cup
24 oktober 2020


De jeugd speelt weer: GroenWit Cup

Helaas voorlopig geen competitie voetbal. Gelukkig mag er met de jeugd wel getraind worden en onderling spelen mag ook. Omdat elke week tegen dezelfde tegenstander oefenen ook niet leuk is, hebben wij een kleine competitie georganiseerd. Afgelopen zaterdag was de aftrap van deze GroenWit Cup.

De komende weken spelen onze jeugdspelers even niet in JO8-3, JO10-6 of JO11-1. Het is nu Barcelona, Juventus of Liverpool. In gemixte teams tref je elke week een andere tegenstander. Vanochtend veelal erg spannende wedstrijden met uitslagen als 6-5, 7-4 en 9-7. Er werd weer lekker veel gescoord bij de pupillen vanochtend. Volgende week weer!
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting