← Vorige pagina
De Weide 1 degradeert naar 3e klasse
04 juli 2022


Afgelopen zaterdag speelde ons eerste elftal tegen FC Klazienaveen in de nacompetitie tegen degradatie. Deze wedstrijd is helaas met 2-4 verloren, waardoor het elftal volgend seizoen, na zeven jaren in de 2e klasse, weer gaat uitkomen in de 3e klasse.Tegen Klazienaveen werd de wedstrijd vooral in de eerste helft weggegeven, waar het bij rust al 0-3 stond voor de gasten. In de tweede helft werd er teruggeknokt tot 2-3 door doelpunten van Benjamins en Luchtenberg. De kansen voor de 3-3 gingen er echter niet in, waarna FC Klazienaveen in de laatste minuten de (erg discutabele) 2-4 scoorde. Een teleurstellend resultaat, na een teleurstellend seizoen.Via deze weg bedanken wij jullie voor de steun het afgelopen seizoen en hopelijk zien wij jullie komend seizoen ook weer terug bij ons langs de lijn!

Zie voor een samenvatting van de wedstrijd de beelden van RTV Drenthe:
https://www.rtvdrenthe.nl/spor...
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting