← Vorige pagina
Jeugdteams krijgen FC Groningen Clinic
15 mei 2023


Op zondag 14 mei kregen de spelers van JO9-2 en JO12-1 hun beloning voor hun topverkoop van loten voor de Grote Clubactie, een clinic op ons hoofdveld gegeven door jeugdtrainers van FC Groningen. "Het was allemaal prima voor elkaar" zei Jans Bos, onze hoofd jeugdopleiding. De kantine was open, de kleedkamers netjes en het materiaal en de trainingsvormen waren afwisselend en uitdagend, kortom een geslaagde ochtend. Na afloop stapten alle spelers in de auto om de wedstrijd FC Groningen-Ajax te bezoeken. Helaas was dit bezoek van korte duur omdat de wedstrijd na 10 minuten gestaakt werd. Natuurlijk was dit een teleurstelling, maar toch kijken zij terug op een onvergetelijke dag.
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting