← Vorige pagina
Halve finale Protos Weering!
31 december 2022


HALVE FINALE! 🏆

Het was weer een fantastische Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi avond voor ons eerste elftal! Met 3 overwinningen en 1 verliespartij, werden zij gisteren in Emmen 2e in de poule. Hierdoor zijn ze door naar de halve finale!

De loting voor de halve finale is inmiddels bekend en er wordt op 2 januari in sporthal Citadel te Dedemsvaart gespeeld tegen Hoogeveen (zo), Hoogeveen (za), Rolderboys en Achilles 1894. Een mooie uitdagende poule, waarbij het team wederom de steun van de Green White Army goed kan gebruiken. Er gaat daarom ook naar deze ronde weer een supportersbus! 🚌 Geef je hiervoor op via de volgende link: https://forms.gle/hH5YJ95jWjcA...

De kantine is deze dag ook vanaf 15:00 open! 🍻 🥳
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting