← Vorige pagina
Opening kantine
02 juni 2021


Opening kantine

Door de versoepelingen van 5 juni mag de kantine weer open. Goed nieuws natuurlijk! Dat betekent dat we 50 personen mogen ontvangen in de kantine en ca. 28 personen op ons terras kwijt kunnen. De volgende regels zijn van toepassing

  • Registreren bij de bar (ook voor terras)
  • Invullen van een gezondheid verklaring
  • Alleen de hoofdingang gebruiken
  • Bij verlaten van kantine/terras afmelden bij de bar
  • Max 4 personen aan één tafel
  • Vaste zitplaatsen
  • Mondkapje verplicht bij verplaatsingen
  • 1.5 meter afstand houden van elkaar
Hoewel de kantine geopend is, blijft het niet toegestaan om als publiek bij de jeugdwedstrijden te kijken. Alle versoepelingen zijn te vinden via https://www.vvdeweide.nl/i/nieuws/corona-protocol-update-4627
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting