← Vorige pagina
Selectie training jeugd
27 mei 2021


Beste allemaal,

Zoals eerder vermeld gaan zaterdag de selectietrainingen voor het seizoen 21/22 van start. Op de site zijn twee schema’s geplaatst. Het eerste schema is de veldindeling en per groep de aanwezige trainers en scouts. Op het andere schema zijn per groep de namen aangeven. Voor de JO8 t/m JO15 zal zaterdag nog een onderverdeling plaatsvinden deze onderverdeling is gemaakt op basis van de input van de trainers. Mochten er namen ontbreken op lijst dan graag een berichtje naar de begeleiders van het huidige team

Het lijkt er op dat de komende periode toch versoepelingen in het huidige corona beleid komen. Mocht het zo zijn dat de regiocup als nog wordt gestart wordt, dan zullen we hierop direct actie ondernemen, dit zou mogelijk invloed kunnen hebben op de selectietrainingen.

Iedereen heel veel succes en vooral heel veel plezier

Met vriendelijke groet,
Namens het bestuur

Albert van Dijk

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting