← Vorige pagina
Speelhoek kantine in gebruik genomen
01 maart 2023


Speelhoek kantine in gebruik genomen

De kantine van v.v. de Weide is sinds kort voorzien van een gloednieuwe Speeltafel met 9 spellen én een Playstation met Fifa, waarmee de jeugd van de club zich na afloop van hun wedstrijden samen gezellig vermaakt.
De aanschaf van deze prachtige apparaten is mogelijk gemaakt door de geweldige opbrengst van de verkoop van loten van De Grote Clubactie van de laatste twee jaar. De spelers van JO8-4 en JO9-3 hadden de eer als eerste te mogen spelen omdat deze beide teams respectievelijk 211 en 214 loten hadden verkocht. Eduard Botter, die de GCA al 10 jaar coördineert, hield een korte toespraak waarin hij het bestuur van de club en de werkgroep onder leiding van Ciska Snel bedankte voor hun inzet waardoor deze prachtige voorziening mogelijk is geworden. Na het spelen van hun spelletjes op de speeltafel en de playstation kregen de jongens en meisjes van JO8-4 en JO9-3 een bon voor een Frietje Fris in de kantine van onze mooie club.
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting