← Vorige pagina
Voorlopige selecties De Weide 1, 2 en 3 voor seizoen 2022-2023
14 juni 2022


HOOGEVEEN – Aan het einde van dit bewogen seizoen, waarna degradatie naar de 3de klasse een feit is, staat het vizier alweer volledig gericht op aankomend seizoen, waarin met veel jonge spelers gewerkt zal worden aan een zo snel mogelijke terugkeer in de 2de klasse!

Een einde van een seizoen, waarna afscheid genomen wordt van diverse 1ste elftal spelers, te weten
- Jasper Strijker (Alcides)
- Joost Bosma (Drachtster Boys)
- Tim Mulder (HZVV)
- Zifyon Djababoe (Hoogeveen Zaterdag)
- Renzo Hemmes (Hoogeveen Zondag)
- Milan Ronkes (Alcides)
- Mitchel Nijstad (Interne transfer)

Daar tegenover staat, dat na een uitstekend seizoen in het 2de of 3de, er een groot aantal spelers aansluit in de voorbereiding bij het 1ste. Wij zijn er van overtuigd, dat met spelers die aansluiten, er een strijdbaar en kwalitatief goed 1ste elftal zal staan, welke mee zal strijden om de prijzen in de 3de klasse

Met sportieve groet,
Namens de CVZ,
Cor den Hartog
Dick Treur
Email: seniorenvoetbal@vvdeweide.nl


Klik hieronder voor de selecties:
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting