← Vorige pagina
Wijnactie 2022: voorbereidingen zijn begonnen!
27 oktober 2022


Wijnactie 2022: voorbereidingen zijn begonnen!

De vorige editie was een succes en daarom organiseren de sponsorcommissie en Slijterij Dikkers ook dit jaar samen weer een wijnactie. De voorbereidingen daarvoor zijn inmiddels van start gegaan en net zoals dat voor ieder voetbalelftal geldt hoort daar natuurlijk ook een zorgvuldig en uitvoerig selectieproces bij. Een deel van de sponsorcommissie is bereid gevonden om deze lastige taak op zich te nemen. We kunnen melden dat dit proces inmiddels succesvol is afgerond. Binnenkort vindt de presentatie plaats, waarna iedereen de kans krijgt om deze heerlijke wijnen aan zijn of haar eigen selectie toe te voegen.


Wordt vervolgd!
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting