Organisatie

Bestuur

 Voorzitter  Tjeerd de With voorzitter@vvdeweide.nl 06-53809748
 Secretaris  Ciska Snel secretaris@vvdeweide.nl 06-37227721
 Penningmeester  Hans Meinardi penningmeester@vvdeweide.nl 06-21518838
 Kantinezaken en 
 Accommodatiezaken
 Mark Terpstra

accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
 Jeugdvoetbal algemeen  Albert van Dijk jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-27176971
 Jeugdvoetbal technisch  VACATURE
 Seniorenvoetbal Dick treur seniorenvoetbal@vvdeweide.nl
06-51410418
 Sponsorzaken  VACATURE

 Dames- meisjesvoetbal  Leonie Brink vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl 06-57710996

Communicatie

 Webdesign  Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
 Webmaster  Peter Dekker webmaster@vvdeweide.nl
 Socialmedia
 Tom Hooijer & Niek van der Veen
webmaster@vvdeweide.nl

Coördinatie jeugd

 Jeugd commissie jeugdcommissie@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw
 (HJO-B)
 Gerard Wulfraat hjo-b@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw
 (HJO-O)
 VACATURE hjo-o@vvdeweide.nl

 Organisatorische Jeugd Coördinator  VACATURE ojc@vvdeweide.nl

 Keepertrainer Jeugd  VACATURE jeugdkeepertrainer@vvdeweide.nl
 JO19  Bart Noordam
jo19@vvdeweide.nl 06-43021959
 JO17  Bart Noordam
jo17@vvdeweide.nl 06-43021959
 JO15  Ben Bouwland
jo15@vvdeweide.nl
06-53403105
 JO14 Ben Bouwlandjo14@vvdeweide.nl06-53403105
 JO13  Ben Bouwland
jo13@vvdeweide.nl 06-53403105
 JO12  Maurice Lunenborg jo12@vvdeweide.nl
06-21112240
 JO11  Maurice Lunenborg
jo11@vvdeweide.nl 06-21112240
 JO10  Karin Halmingh
jo10@vvdeweide.nl
06-13849517
 JO9  Lisette Kamman
jo9@vvdeweide.nl 06-10019584
 JO8  Lisette Kamman     jo8@vvdeweide.nl 06-10019584
 Meisjes-sectie
meisjes-sectie@vvdeweide.nl
 JO6/7  Alie Bouwmeester
kabouters@vvdeweide.nl 06-45750765

Organisatie overige

 Accommodatiebeheer  Eduard Benjamins 06-30338836
 Ledenadministratie  Rob Prins         ledenadministratie@vvdeweide.nl
 Contributie  Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
 Financiële administratie  Peter-Jan Vos financieleadministratie@vvdeweide.nl
 Wedstrijdzaken KNVB  Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
 Veld- Kleedkamer uitgifte  Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl
 Positief Coachen  VACATURE positiefcoachen@vvdeweide.nl
 Consul  VACATURE consul@vvdeweide.nl
 Toernooien  Robert Riesthuis toernooicommissie@vvdeweide.nl
 Lief & Leed  VACATURE liefenleed@vvdeweide.nl
 Fysiotherapeut
 Bert Blankenstijn
 Kleding  zie materiaal kleding@vvdeweide.nl
 Materiaal & Kleding  Ronald Wulffraat
 Jan Willem Stolte
 Leon Terpstra
 Rick Terpstra
materiaal@vvdeweide.nl
 Coördinatie bestuursleden van dienst  Bé Strijker bvd@vvdeweide.nl
 Scheidsrechterzaken  Hielko Reitsma scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
 Kantinezaken  Bart van den Berg
 Bertien Kleinluchtenbeld
 John van der Weide
 Rick Terpstra
kantinezaken@vvdeweide.nl
 Sponsorcommissie  Tjerk Pothof sponsorzaken@vvdeweide.nl
 Businessclub  Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
 Club van 100  Tjerk Pothof clubvan100@vvdeweide.nl
 Activiteitencommissie  Marco Kolk
 Bart Otten
 Arjo Rosendal
 Ewout Mersman
 Wesley Buning
activiteitencommissie@vvdeweide.nl
 Vrijwilligerszaken  Carla Hagewoud
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl
 Vertrouwenspersoon Iris Dahleripdahler@gmail.com




v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting