Organisatie

Bestuur

Voorzitter Tjeerd de With voorzitter@vvdeweide.nl 06-53809748
Secretaris VACATURE secretaris@vvdeweide.nl VACATURE
Penningmeester Hans Meinardi penningmeester@vvdeweide.nl 06-21518838
Kantinezaken en 
Accommodatiezaken
Mark Terpstra
accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
Jeugdvoetbal algemeen Maurice Lunenborg jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-21112240
SeniorenvoetbalDick Treur seniorenvoetbal@vvdeweide.nl
06-51410418
Dames- meisjesvoetbal VACATURE vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl VACATURE

Communicatie

Webdesign Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
WebmasterMitchell Luchtenberg webmaster@vvdeweide.nl
Socialmedia
Tom Hooijer & Niek van der Veen
communicatie@vvdeweide.nl

Coördinatie jeugd

Jeugd commissie Alle sectiecoördinatoren,
Jans Bos en Maurice Lunenborg 
jeugdcommissie@vvdeweide.nl
ojc@vvdeweide.nl    
Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw (HJO-B) Jans Bos hjo-b@vvdeweide.nl
Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw (HJO-O) Jans Bos hjo-o@vvdeweide.nl




Voorzitter jeugdcommissieMaurice Lunenborg
Jeugdcoördinator van
sectiecoördinatoren
Lisette Kammanojc@vvdeweide.nl
Jeugdcoördinator voor
gemeente/club van 13
VACATURE
Voorzitter technische
commissie
Jans Bos
Technische commissie
Scouting coördinator
Daniël Dikkensscouting@vvdeweide.nl
Technische commissie Coördinator opleidingenVACATURE
JO19 Bart Noordam
jo19@vvdeweide.nl 06-43021959
JO17 Bart Noordam
jo17@vvdeweide.nl 06-43021959
JO15 Jose Bos jo15@vvdeweide.nl
06-41191117
JO14Jose Bosjo14@vvdeweide.nl06-41191117
JO13 Jose Bos
jo13@vvdeweide.nl 06-41191117
JO12 Stefanie Derres jo12@vvdeweide.nl
06-19602377
JO11 Stefanie Derres
jo11@vvdeweide.nl 06-19602377
JO10 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo10@vvdeweide.nl
06-22551091
06-24703895
JO9 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo9@vvdeweide.nl 06-22551091
06-24703895
JO8 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo8@vvdeweide.nl 06-22551091
06-24703895
Meisjes-sectie Stefanie Derres meisjes-sectie@vvdeweide.nl 06-19602377
JO6/JO7 Lisette Kamman
kabouters@vvdeweide.nl 06-10019584


Organisatie overige

Accommodatiebeheer Geert Wolleswinkel -
Ledenadministratie VACATURE ledenadministratie@vvdeweide.nl
Contributie Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
Financiële administratie Arjo Rosendal financieleadministratie@vvdeweide.nl
Wedstrijdzaken KNVB Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
Veld- Kleedkamer uitgifte Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl
SysteembeheerHenri de Boersysteembeheer@vvdeweide.nl
ConsulRoel Broer consul@vvdeweide.nl
Toernooien VACATURE toernooicommissie@vvdeweide.nl
Lief & Leed Ciska Snel liefenleed@vvdeweide.nl
Fysiotherapeut (doordeweeks)
Rob Coulier 06-43173413
Kleding zie materiaal kleding@vvdeweide.nl
Materiaal & Kleding Ronald Wulffraat
Jan Willem Stolte
Leon Terpstra
Rick Terpstra
materiaal@vvdeweide.nl
Coördinatie bestuursleden van dienst VACATURE bvd@vvdeweide.nl
Scheidsrechterzaken Herman van de Belt scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
Kantinezaken Bart van den Berg
Bertien Kleinluchtenbeld
John van der Weide
Rick Terpstra
Fabian Paters
kantinezaken@vvdeweide.nl
Sponsorcommissie Klaas v.d. Laan sponsorzaken@vvdeweide.nl
Businessclub Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
Club van 100 Klaas v.d. Laan clubvan100@vvdeweide.nl
Activiteitencommissie Marco Kolk
Bart Otten
Arjo Rosendal
Ewout Mersman
Wesley Buning
activiteitencommissie@vvdeweide.nl
Vrijwilligerszaken Diana Benjamins
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl
VertrouwenspersoonIris Dahleripdahler@gmail.com






v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting