Organisatie

Bestuur

 Voorzitter  Tjeerd de With voorzitter@vvdeweide.nl 06-53809748
 Secretaris  Ciska Snel secretaris@vvdeweide.nl 06-37227721
 Penningmeester  Hans Meinardi penningmeester@vvdeweide.nl 06-21518838
 Kantinezaken en 
 Accommodatiezaken
 Mark Terpstra

accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
 Jeugdvoetbal algemeen  Albert van Dijk jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-27176971
 Seniorenvoetbal Dick treur seniorenvoetbal@vvdeweide.nl
06-51410418
 Dames- meisjesvoetbal Nena Beijering vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl

Communicatie

 Webdesign  Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
 Webmaster Mitchell Luchtenberg webmaster@vvdeweide.nl
 Socialmedia
 Tom Hooijer & Niek van der Veen
webmaster@vvdeweide.nl

Coördinatie jeugd



 Jeugd commissie jeugdcommissie@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw
 (HJO-B)
 Jans Bos hjo-b@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw
 (HJO-O)
 Jans Bos hjo-o@vvdeweide.nl

 Organisatorische Jeugd Coördinator  VACATURE ojc@vvdeweide.nl

Voorzitter jeugdcommissieAlbert van Dijk
Jeugdcoördinator van sectiecoördinatorenMaurice Lunenborg
Jeugdcoördinator voor gemeente/club van 13VACATURE
Voorzitter technische commissieJans Bos
Technische commissie Scouting coördinatorDaniël Dikkens
Technische commissie Coördinator opleidingenVACATURE
 JO19  Bart Noordam
jo19@vvdeweide.nl 06-43021959
 JO17  Bart Noordam
jo17@vvdeweide.nl 06-43021959
 JO15 Jose Bos jo15@vvdeweide.nl
06-41191117
 JO14 Jose Bosjo14@vvdeweide.nl06-41191117
 JO13  Jose Bos
jo13@vvdeweide.nl 06-41191117
 JO12 Stefanie Derres jo12@vvdeweide.nl
06-19602377
 JO11 Stefanie Derres
jo11@vvdeweide.nl 06-19602377
 JO10 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo10@vvdeweide.nl
06-22551091
06-24703895
 JO9 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo9@vvdeweide.nl 06-22551091
06-24703895
 JO8 Annemarie van Ostheim
Saskia Koopman
jo8@vvdeweide.nl 06-22551091
06-24703895
 Meisjes-sectie Stefanie Derres meisjes-sectie@vvdeweide.nl 06-19602377
 JO6/7  Lisette Kamman
kabouters@vvdeweide.nl 06-10019584


Organisatie overige

 Accommodatiebeheer  - -
 Ledenadministratie  Rob Prins         ledenadministratie@vvdeweide.nl
 Contributie  Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
 Financiële administratie  Arjo Rosendaal financieleadministratie@vvdeweide.nl
 Wedstrijdzaken KNVB  Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
 Veld- Kleedkamer uitgifte  Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl


 ConsulRoel Broer consul@vvdeweide.nl
 Toernooien  Robert Riesthuis toernooicommissie@vvdeweide.nl
 Lief & Leed  Corine Hummel liefenleed@vvdeweide.nl
 Fysiotherapeut (doordeweeks)
Rob Coulier
 Kleding  zie materiaal kleding@vvdeweide.nl
 Materiaal & Kleding  Ronald Wulffraat
 Jan Willem Stolte
 Leon Terpstra
 Rick Terpstra
materiaal@vvdeweide.nl
 Coördinatie bestuursleden van dienst  VACATURE bvd@vvdeweide.nl
 Scheidsrechterzaken  Herman van de Belt scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
 Kantinezaken  Bart van den Berg
 Bertien Kleinluchtenbeld
 John van der Weide
 Rick Terpstra
 Fabian Paters
kantinezaken@vvdeweide.nl
 Sponsorcommissie  Klaas v.d. Laan sponsorzaken@vvdeweide.nl
 Businessclub  Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
 Club van 100  Tjerk Pothof clubvan100@vvdeweide.nl
 Activiteitencommissie  Marco Kolk
 Bart Otten
 Arjo Rosendal
 Ewout Mersman
 Wesley Buning
activiteitencommissie@vvdeweide.nl
 Vrijwilligerszaken  Diana Benjamins
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl
 Vertrouwenspersoon Iris Dahleripdahler@gmail.com






v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting